Korduma Kippuvad Küsimused

Kuidas kanuumatka broneerida?

Vaata üle kogu info enne kui asud broneerima. Nii plaaniliste kui tellimusmatkade põhiinfo on sama. Broneerimiseks kliki nupul “SOOVIN BRONEERIDA”

PLAANILISTE matkade kuupäevad on kindlaks määratud ning valida saad nende hulgast. Vabade kohtade saadavus kajastub nii numbriliselt kui graafiliselt (ei kajastu reaalajas). Plaaniliste matkade valik on sobilik eeskätt juhul, kui soovid tulla üksi, kaaslase või väiksema seltskonnaga.

TELLIMUSMATKADE puhul saad broneerimisvormil kalendrist valides ise soovitud kuupäeva pakkuda. Selle saadavuse korral kinnitame broneeringu. Vastasel juhul lepime kokku mõne muu variandi. Tellimusmatka eelistatakse enamasti juhul, kui soovitakse tulla suurema seltskonnaga või pole plaaniliste matkade kuupäevad sobivad.

Juhul kui peale broneeringu teele saatmist pole 24h jooksul vastust tulnud, siis helista palun 5155530

Millise varustuse pean kanuumatkale ise kaasa võtma?
 • ilmastikule vastav kanuumatkariietus
 • kummikud (soovitatav)
 • sõrmikud või töökindad
 • joogitass või matkakruus
Mida päikeseloojangu kanuumatka hind sisaldab?
 • kanuu, mõla ja päästevesti rent
 • kanuujuhtimise kiirkoolitus
 • matkakorraldus- ning matkajuhi teenus
 • kerge eine (pirukas, jook)
Kus asub kanuumatka alguspunkt?
 • Matkaliste kogunemiskohaks on Palgi talu (Ahunapalu küla, TARTUMAA).
  Sisesta Google Maps’iNature Tours Estonia” või kliki asukohalingil

  NB! Palun veendu aegsasti enne teele asumist, et sa tead, kuhu sõita ning jõuad kohale hilinemata

Kuidas päikeseloojangu kanuumatkad toimuvad?

Päikeseloojangu kanuumatkad viivad sind Emajõe-Suursoo vetele kevadest sügiseni. Läheme kanuudega  veele mõned tunnid enne päikeseloojangut. Liigume mööda vaikseid soojõgesid ja –järvi. Naudime kaunist värvidemängu, metsiku looduse ilu, loodusehääli ning päeva lõpu maagilisi hetki.

Erinevalt keskpäevast muutuvad linnud-loomad päikeseloojangu paiku üsna aktiivseks. Sageli kujunevadki päikeseloojangu kanuumatkad hoopiski kopravaatlusretkedeks, sest teel möödume mitmetest hiiglaslikest koprapesadest ja nendes elavat koprarahvast võib õhtul askeldamas näha.

Kevadistel päikeseloojangu kanuumatkadel saame kuulata ööbikukontserte või salapärase soolinnu hüübi õõnsat huikamist. Emajõe-Suursoo on koduks paljudele kotkastele ning nende majesteetlike lindude kohtamine on siin piirkonnas üsna tavaline.

Sooveekogud on vaiksed, siin puuduvad takistused ja vool. Kanuumatkad neil ei nõua erilist füüsilist ettevalmistust ning on jõukohased ka algajatele ja lastele. Päikeseloojangu kanuumatkadel on alati kaasas kohalik matkajuht, kes tutvustab ümbrust ja hoolitseb matkaliste turvalisuse eest.

Nature Tours Estonia päikeseloojangu kanuumatkad kestavad ca 4 tundi. Matk sisaldab endas ka maaleminekupausi eraldatud soosaarel. Pausi ajal pakume pirukat ja jooki.

Matkajuhiks on Kristina, tel: 5188860