SUP-retked

Nature Tours Estonia SUP-retked toimuvad Emajõe-Suursoo vetel

Emajõe-Suursoo sisaldab endas huvitavat vetelabürinti, mis koosneb mitmetest jõgedest ja järvedest. Siinsetes jõgedes puudub vool, siin pole kärestikke, vettelangenud puid ega muid takistusi, mistõttu on need kohad ideaalsed supilaudadega sõitmiseks ka päris algajatele. 

Ümbrus on metsik ja inimtühi. Matkajad on neid paiku tihti kirjeldanud sõnadega „on tunne nagu oleksin sattunud maailma äärele“. Soojõgede ääres kõrguvad kobraste hiigelpesad, taevas võib näha liuglemas kotkaid ning roostikust kuulda hüübi kumedat hüüdu.  Soo on koduks paljudele linnuliikidele ja loomadele, kellest räägime retkel põnevaid lugusid ning kellega siin hea õnne korral võib ka kohtuda.

Meie SUP-seiklustel on alati kaasas kohalik matkajuht, kes tutvustab ümbrust, hoolitseb matkaliste turvalisuse ja selle eest, et keegi vetelabürinti ära ei eksiks.

LISAINFO ja TELLIMINE

SUP-seiklusi korraldame juunist-augustini. Kõik matkad algavad ja lõpevad samas kohas. SUP-matka pikkuseks on sõltuvad grupi soovist 2-4 h. Osaleja vanuse alampiir on 10 eluaastat.

Matkale on võimalik lisatasu eest tellida toitlustus.

Grupi suuruseks 5-9 inimest. Küsi matkapakkumist aadressilt info@naturetoursestonia.com

Üksikmatkajad on oodatud meie plaanilistele matkadele!